Strona główna  >  Turniej
Turniej Laser Tag

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju.

Start w tym roku jest DARMOWY!!!

UWAGA- ważne!

Każda poprawnie zarejestrowana drużyna zobowiązana jest do zgłoszenia się do biura zawodów dzień przed zawodami 18:00-20:00  lub w dniu zawodów w godzi 8:00-10:00 w celu potwierdzenia startu! Bez tego drużyna nie zostanie dopuszczona do turnieju!!!

 

Kilka słów o imprezie:

Turniej odbędzie się 17 września 2011 roku w Złotym Stoku. Pomysł na turniej powstał spontanicznie i nadal powstają jego poszczególne elementy.

Organizatorem turnieju jest firma MILITARIA a pomaga jej AZYMUT www.postrzeleni.pl oraz KOPALNIA ZŁOTA  www.kopalniazlota.pl

Sam turniej jest unikatowy w skali kraju. Nie ma i nie było do tej pory takiej imprezy - eventu. Poszczególne firmy specjalizujące się Laser Tagiem organizowały małe turnieje wewnętrzne i lokalne ale nie było wśród nich turnieju ogólnokrajowego i z takimi nagrodami (za I miejsce 900 PLN).

Dodatkowo każdy uczestnik ma zagwarantowane koszulki, smycze, medal oraz ciepły posiłek. Zapowiada się impreza z rozmachem a wszystko to dzieje się za sprawą dotacji unijnej na organizację turnieju.

 

Kilka słów o drużynach:

Do turnieju przyjmowane będą drużyny 3 osobowe. Skład drużyny nie jest istotny (mogą być sami mężczyźni lub kobiety lub zespoły z mieszanym składem). Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemna zgodę rodziców/opiekunów na udział w turnieju.

Uczestnictwo w turnieju zagwarantowane mają drużyny które w terminie opłaciły wpisowe i posiadają dokument potwierdzający wpłatę (nie dotyczy w 2011r).

 

Kilka słów o zasadach:

Regulamin gry zostanie opublikowany na stronie turnieju na kilka dni przed imprezą. Sam regulamin gier i zasad zostanie dopasowany do ilości zgłoszonych drużyn i dlatego nie może być opublikowany wcześniej.

Zapraszamy chętnych do wystartowania w turnieju aby wcześniej odwiedzali naszą firmę w celu zapoznania się ze sprzętem. Dla zarejestrowanych drużyn ceny gry w laser tag ze zniżkami.

 

Kilka słów zachęty Spoko

Turniej jest unikatową imprezą, gra warta świeczki (nagrody finansowe) a każdy kto nie wygra i tak otrzyma medal pamiątkowy I Laser Tag Tournament, do tego koszulka z logiem turnieju, gadżety od sponsorów i kto wie co jeszcze . . .

Zapraszamy, ilość drużyn ograniczona!!!

 

 

Sponsorzy

tajski masaż

designlogo.pl

sterydy

Łysienie telogenowe – przyczyny, objawy i leczenie

sklep rowerowy kraków

http://sarms.pl